KIRIKLAR İNŞAAT
VİZYONUMUZ

Globalleşen dünyanın ve ülkemizin yeniden inşa edilmesinde, müşterilerin, çalışanların, ortakların ve toplumun ilk tercih edeceği uluslararası bir inşaat ve müteahhitlik şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Şirketimiz; Ülke sınırları içerisinde, genel müteahhit ve inşaat firması olarak, prestijli konutlar, okul, hastahane, yurt, otel ve sanayi tesisleri inşaat projelerinin anahtar teslimi yapımını gerçekleştirmektedir.

 

Taahhüt ve İnşaat Grubunun yönetim felsefesi “otonom yönetim ve merkezi denetim” esasına dayanmaktadır.

 

Her proje ayrı bir kar merkezi olarak kabul edilmekte ve stratejik düşünmek,etkin karar alma politikalarını geliştirmek,iş yapımı sürelerini kısaltmak,maliyetleri minimuma indirmek ve kaliteyi sürekli arttırmak için organizasyon ve yönetim sistemlerimiz devamlı gözden geçirilmektedir.

 

Kırıklar İnşaat ’da “Hedeflere Göre Yönetim”prensibi esastır .Performans ölçüm sistemimizde, hedeflerin dışında, tüm çalışanların genel yetkinlik ve yönetsel performansı da sürekli izlenir .

 

Bu sayede her bir çalışanın sonuç odaklı çalışma, kaynakları etkin kullanma,t emsil, şirket politikası ve kurallarına uyum, sorumluluk anlayışı, liderlik, yetki devri ve eleman yetiştirme, stratejik düşünce , politik yaklaşım ve motivasyon konularında gelişmesi sağlanır.

 

kiriklar.com.tr

kiriklarinsaat.com